Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/madenraf/domains/madenraf.com/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Mağaza Raf SistemleriKanallı Fon Raf Sistemiraf01
ÜRÜNLER
Mağaza Raf SistemleriKanallı Fon Raf Sistemiraf01

Kanallı Fon Raf Sistemi

Ürün Kodu: raf01
Stok Durumu: 1
0,00TL

Üretici Firma

 


Kanallı Fon Raf Sistemi

Mağazalar için sunum çok önemlidir. Sergilenen ürünler raflarda ne kadar güzel durursa müşteriyi de o oranda çekecektir. Bu arada ürünün özellikleri ve kaliteli olması mutlaka çok önemlidir ama göz alıcı şekilde sunulan ürünlerin çekiciliği farklı olmaktadır.

Bunun bilincinde olan mağaza sahipleri, ürünlerine ne kadar güvenseler de mağaza içinde bu ürünlerin sergilendiği alanlara da o kadar önem vermektedir. Bu yüzden rafların önemi tartışalamaz.

Örneğin bir ayakkabı mağazasında ürünlerin sergilendiği raflar ne kadar şık ve modern bir havada ise üzerlerine konulan ayakkabılar da o oranda göz alıcı olacaktır. Bu tür mağazalarda en çok tercih edilen raf sistemi ise kanallı pano raf sistemleridir.

Ayakkabı mağazaları yanında, tekstil mağazalarında, giyim kuşam mağazalarında, kumaş mağazalarında, kitapçılarda, elektronik eşya satan mağazalarda ve bunlar gibi çok sayıda mağazada kanallı pano raf sistemleri kullanılmaktadır. Sergilenen ürünlerin daha çok ön plana çıkmasına fırsat veren bu raf sistemleri ağaçtan veya metalden yapılmakta, aynı zamanda çeşitli renklerde üretilmektedir.

Bu raf sistemlerinin kurulması da çok kısa sürede ve kolay olmaktadır. Ama en güzel yanı kolayca sökülüp mağaza içinde başka bir yere taşınabilmesidir. Ayrıca mağazanın yer değiştirmesi durumunda yeni bir masraf gerektirmemesi de önemli bir tercih noktasıdır.

Bazı üretici firmalar kanallı pano raf sistemleri ile birlikte bazı aksesuarlar da önermektedirler. Bu hem rafların hem de ürünlerin çekiciliğini artırmaktadır.

Kanallı pano raf sistemleri duvara monte edilen bir raf sistemidir. Bu yüzden mağaza içinde kullanım alanı bakımından da bir avantaj yaratmaktadır. İstenilen ölçülerde hazırlanması da bu anlamda bir tasarruftur. Raf sisteminin yüksekliği, genişliği ve raf aralıkları tamamen mağaza sahibinin tercihlerine uygun yapılır. Ayrıca sonradan da raf aralıkları ayarlanabilir. Bu şekilde oldukça kullanışlı bir raf sistemidir. Herşey ihtiyaçların doğru belirlenmesine ve bu ihtiyaçlar için doğru proje hazırlanmasına bağlıdır.

Raf sistemleri üretimi alanında bunca yılın deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en güvenli kanallı pano raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

Firma Ekle Firma Ekle