Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/madenraf/domains/madenraf.com/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Mağaza Raf SistemleriGiydirme Raf Sistemiraf01
ÜRÜNLER
Mağaza Raf SistemleriGiydirme Raf Sistemiraf01

Giydirme Raf Sistemi

Ürün Kodu: raf01
Stok Durumu: 1
0,00TL

Üretici Firma

 


Giydirme Raf Sistemi

Giyim kuşam mağazaları, ayakkabı mağazaları, kumaş mağazaları, züccaciye mağazaları, elektronik eşya mağazaları hatta kitapçılar ve benzeri birçok işyeri bulunuyor. Bütün bu işyerlerinin ortak özelliği ürünlerini sunmak için raf ihtiyacında olmalarıdır. Ama amaç sadece ürünleri raflara koymak değildir. Önemli olan bu ürünlerin raflarda en güzel şekilde yer alması ve sergilendikleri yerlerde ürünlerin müşteriyi cezbedecek olmalarıdır.

O nedenle de mağazalarda raf sistemleri kurmak başlı başına bir uzmanlık alanı haline gelmiştir. Raflar üretilirken kullanılacak malzemenin ne olacağından bu rafların işlevselliğine kadar bir çok aşama dikkat ve özen gerektirmektedir. Raflar duvara mı monte edilecek? Yerde ayaklı bir sistem mi kurulacak? Bankolar, orta stand ve duvarda dikme sistemler nasıl kurulacak? Bu rafların üzerine konacak ürünler açısından rafların genişlikleri ve yükseklikleri en verimli ne olmalı? Bütün bunlar profesyonel bir çalışma gerektirmektedir.

Mağazanın etkin olabilmesi için, mağaza raf sistemleri çok önemlidir. Bu sadece teşhir edilecek ürünler açısından değil aynı zamanda stoklarda ürünlerin yerleştirilmesi ve korunması açısından da önemlidir. Hem mağaza alanının durumu hem de ürün çeşitliliği bakımından kullanılacak raf sistemine karar vermek kolay değildir.

Doğru biçimlerde tasarlanmış ve uygulanmış mağaza raf sistemleri sayesinde müşterilerin doğrudan ilgi alanlarına hitap edilmiş olacaktır. Rekabet koşullarının bu kadar ağır olduğu bir zamanda raf sistemlerinin tasarımı da ciddiyetini korumaktadır. Tasarımlar göze hitap ettiği oranda sergilenen ürün ile de uyum içinde olmalıdır. Bunun yanında raf sistemlerinin kolay kurulum ve kolay taşınabilir özellikte olması da çok önemlidir.

Bugün işyeri sahiplerinin farklı gereksinimleri doğrultusunda mağazaya özel olarak, farklı boyutlarda, farklı renklerde ve modern şekillerde mağaza raf sistemleri üretilmektedir. Üretim yapan firmalar her mağazaya özel bir raf sistemi geliştirebilmektedir. Bunun için de ihtiyaçların doğru tespit edilmiş olması ve doğru projelendirilmiş olması çok önemlidir.

Raf sistemleri üretimi alanında bunca yılın deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en güvenli mağaza raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

Firma Ekle Firma Ekle