Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/madenraf/domains/madenraf.com/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Depo Raf SistemleriHigh Rack Palet Rafdepo01
ÜRÜNLER
Depo Raf SistemleriHigh Rack Palet Rafdepo01

High Rack Palet Raf

Ürün Kodu: depo01
Stok Durumu: 1
0,00TL

Üretici Firma

 


High Rack Palet Raf

Depo raf sistemleri; raf ihtiyacını karşılayacağı gibi, depo için gerekli olan çatı ve dış cephe ihtiyacını da ortadan kaldırabilir. Böylece binasız raf sistemleri kurmaya olanak sağlar. İnşaat yatırımı yapmayı gerektirmez, bu nedenle bina içine rafları yerleştirme yöntemi ile yapılan depolara göre yüzde 12 -40 gibi bir seviyede, fiyat avantajı yaratır.

Bu sistemde, dikey taşıyıcılar veya bir başka tanım ile raf ayakları, güçlendirilmiş kesitleriyle,  birer kolon görevi görmektedir. Dolayısı ile bu sistem, bina için gerekli olan kolonlar ve kirişlerden doğan, alan kayıplarının önüne de geçer. Aynı zamanda depo raf sistemleri ileri teknoloji içeren üretim hatları sayesinde, istenilen yükseklikte yapılabildiği için, kullanılacak alandan üç boyutlu olarak maksimum faydayı sağlayarak yer kaybını da önler. Verimli alan kullanımı esastır.

Günümüz teknolojileri sayesinde, 44 metre yüksekliğe ulaşan, giydirme depo raf sistemleri yapılabiliyor. Giydirme raf sistemi depolar genelde yüklenici firmalarca anahtar teslim olarak planlanır. Ayrıca bu sistem demonte yapıda olduğundan deponun başka bir yere taşınması ya da olduğu yerde genişlemesi/daralması gibi durumlarda da diğer bina türlerine göre oldukça avantajlıdır. Giydirme cephe depo raf sistemi her türdeki ürün gurubunu, herhangi bir depolama yöntemine uygun olarak istiflenmesine ve istenen şartlarda saklanmasına imkan verir. Her tür, yenilikçi depolama çözümlerine entegre olabilir.

Etiketler: high, rack, palet, raf, depo, sistemleri
Firma Ekle Firma Ekle